ŚDS w Łapach

Sport to radość i zdrowie

28.03.2011r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach odbyło się spotkanie sportowe przygotowane przez wolontariuszy tej szkoły. W zawodach wzięliśmy udział my- domownicy ŚDS w Łapach oraz wolontariusze- uczniowie ZSM. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy drużyny. Mogliśmy sprawdzić się w takich konkurencjach jak: przenoszenie piłeczki na łyżce, kręcenie hula-hop na ręku, kozłowanie piłką, chodzenie z woreczkiem na głowie, rzut woreczkiem do celu, strzał do bramki, przeciąganie liny. Ostatnim punktem zawodów był mecz siatkówki, który zakończył się remisem. Dopisała też publiczność, która dzielnie kibicowała wszystkim zawodnikom. Po zakończeniu zawodów otrzymaliśmy dyplom, a zwycięska drużyna otrzymała czekolady. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku.
Składamy serdeczne podziękowania Pracownikom i Wolontariuszom ZSM w Łapach za zorganizowanie tak sympatycznego spotkania integracyjnego.

Dorota Kostyra
Agnieszka Grodzka

Łapy, dn.29.03.2011r.
http://www.mopslapy.pl/ http://www.pfron.org.pl/ http://powiatbialostocki.pl/index.php/features-mainmenu-47/jednostki-pomocy-spolecznej/powiatowe-centrum-pomocy-rodzinie-w-bialymstoku http://www.sds24.pl/ http://www.niepelnosprawni.pl/