ŚDS w Łapach

Uroczysty Dzień Matki w Środowiskowym Domu Samopomocy w ŁapachW tym roku postanowiliśmy zorganizować obchody Święta Matki w plenerze tj. w Gospodarstwie Agroturystycznym "Tradycja" w Uhowie. Środowiskowy Dom Samopomocy i Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" zaprosili nasze mamy na majowy piknik do Uhowa. My - domownicy, pod okiem pani Krysi Rudeckiej i pani Asi Kozicz przygotowaliśmy część artystyczną, na którą składały się piosenki i wiersze o naszych mamach. Wręczyliśmy im okolicznościowe laurki z piosenką "Dla Ciebie Mamo".

Druga część uroczystości była częścią taneczno - rekreacyjną, do której muzykę wybrała p. Krysia Rudecka a uświetnili występem wokalnym pani Magda Pietruczak i pan Marek Malinowski . Można było potańczyć, posłuchać muzyki, pospacerować, odpocząć na świeżym powietrzu przy pięknej pogodzie. Smakowitym dodatkiem były kiełbaski z grilla, wyborne ciasta, kawa i herbata.

Uczestnicy uroczystości rzęsistymi brawami podziękowali pracownikom ŚDS za jej przygotowanie, Stowarzyszeniu "Pomocna Dłoń" za sfinansowanie i pomoc organizacyjną, zaproszonym gościom za wspaniały występ.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z uroczystości poświęconej najważniejszym osobom - czyli naszym mamom.

Po skończonej uroczystości wróciliśmy autokarem do Łap.

Łapy, dn. 30.05.2011.
Zespół redakcyjny ŚDS
http://www.mopslapy.pl/ http://www.pfron.org.pl/ http://powiatbialostocki.pl/index.php/features-mainmenu-47/jednostki-pomocy-spolecznej/powiatowe-centrum-pomocy-rodzinie-w-bialymstoku http://www.sds24.pl/ http://www.niepelnosprawni.pl/