ŚDS w Łapach

XI Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego30.04.2011r. W Łapach odbył się XI Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego. Kilkuset biegaczy, w tym osoby niepełnosprawne, wystartowało, by uczcić pamięć Waldemara Kikolskiego.

Tuż przed zawodami, ulicami miasta (Sikorskiego i Cmentarnej) przebiegła sztafeta z pochodniami, były to osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Samopomocy i ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II. Podążyliśmy na cmentarz , by zapalić znicze i złożyć kwiaty na grobie Waldemara Kikolskiego - niepełnosprawnego sportowca.

PóĽniej udaliśmy się na plac Zespołu Szkół Mechanicznych, gdzie otrzymaliśmy medale za uczestnictwo w biegu. Wszyscy byliśmy szczęśliwi, że po raz kolejny braliśmy udział w tej szczególnej imprezie, jakże ważnej dla Łap. W celu uczczenia pamięci Waldka Kikolskiego przyjechali sportowcy z całej Polski.

Składamy serdeczne podziękowania Pracownikom ŚDS- u za wspólne uczestnictwo w biegu. Jesteście Kochani.

Łapy, dn. 09.05.2011r.
Katarzyna Rymaszewska
http://www.mopslapy.pl/ http://www.pfron.org.pl/ http://powiatbialostocki.pl/index.php/features-mainmenu-47/jednostki-pomocy-spolecznej/powiatowe-centrum-pomocy-rodzinie-w-bialymstoku http://www.sds24.pl/ http://www.niepelnosprawni.pl/