ŚDS w Łapach

NIECH ŻYJE BAL !!!!

Pod koniec września tj. 29.09.2011r. o godz. 18.00 na pożegnanie lata w Sali Bankietowej "Wenecja" odbyło się spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń". Nadarzyła się wyjątkowa okazja do dłuższego przebywania ze sobą, do rozmów, zjedzenia tych wszystkich przepysznych potraw stojących na stole i co najważniejsze wspólnego tańca. Wszyscy byli radośni i w szampańskich nastrojach, odświętnie ubrani mężczyĽni i kobiety w pięknych kreacjach. Naszym honorowym gościem był ksiądz Andrzej Mikucki.

Wystrój Sali bardzo mi się podobał, wspólny stół przykryty jednolitą serwetą a przy nim eleganckie krzesła. Przy ścianach stało kilka ozdobnych komód w kolorze ciemnego bordo a nad nimi wisiały lustra w złotych ramach. Wystrój sali w połączeniu z różnorodną muzyką przygotowaną przez Panią Krysię wytworzył odpowiedni nastrój spotkania. Był to wspaniały bal.

Agata Perkowska
Łapy, dn. 03.10.2011r.


http://www.mopslapy.pl/ http://www.pfron.org.pl/ http://powiatbialostocki.pl/index.php/features-mainmenu-47/jednostki-pomocy-spolecznej/powiatowe-centrum-pomocy-rodzinie-w-bialymstoku http://www.sds24.pl/ http://www.niepelnosprawni.pl/